Asansörle Taşıma

Asansörle Taşıma sistemi, artık en yaygın taşımacılık haline gelmiştir. Özellikle ilimiz Mersin’de katların yüksek olması nedeniyle, asansörle taşıma yapmak zorunluluk olmuştur neredeyse.

Bazı yapılaşmalarda, bina içi asansöre izin verilmediği gibi, içeriden taşıma yapmaya da izin verilmemektedir. Bu anlamda devreye giren Ercan Asansörlü taşımacılık firması, Mersin’in her noktasında asansörlü nakliye hizmeti vermektedir. Donanımlı araçlarıyla 7/24 nakliye hizmet sunan firmamız, 18. kata kadar ulaşabilen asansörlü taşıma aracıyla da daima en kaliteli ve güvenli hizmeti vermeyi amaçlamıştır.

Asansörle taşıma yapmak, her yönden diğer taşımacılık şekline göre kazançlıdır. Nasıl mı?

Hem eşyalarınız hem taşındığınız ve taşınacağınız bina hem de siz yıpranmıyorsunuz. eşyalarınız neredeyse hiç zarar görmeden taşınıyor. Bina içinde herhangi bir sıkıntı yaşanmıyor. Siz de eşyalarınız zarar görmediğini ve hızlı bir şekilde taşındığını görünce rahatlıyorsunuz.

Paketleme Hizmetleri

Garantili taşımacılık anlayışımız içerisinde olan paketleme hizmetimizle, eşyalarınızı kendi eşyalarımız biliyoruz ve ona göre paketliyoruz.

Nakliye Araçlarımız

Yeni model araçlarımızla nakliye hizmeti verirken karşılaşabileceğimiz sorunları minimuma indirgemeyi amaç edindik. Özellikle ev nakliyesi için…

Asansörlü Taşımacılık

Asansörle taşıma yaparak artık hem biz hem de müşterilerimiz, eskiye nazaran zamandan ve maddiyattan kazanmaktadır. Daha güvenli ve hızlı…

Paketleme Hizmetleri

Garantili taşımacılık anlayışımız içerisinde olan paketleme hizmetimizle, eşyalarınızı kendi eşyalarımız biliyoruz ve ona göre paketliyoruz.

Firmamız Hakkında

ERCAN EVDEN EVE ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK, evden eve sektöründe en iyi hizmeti sağlamak amacıyla Burdur şehrinde kurulmuştur.
Firmamızın kendine ait , kamyon ve kamyonetleri sayesinde şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Taşımacılığını gerçekleştireceğimiz tüm eşyalarınızı sigorta kapsamı altına almaktayız.
Mersin evden eve nakliyat sektöründe çok saygın bir yerimiz vardır. Bu saygınlığı yılların bize vermiş olduğu iş tecrübesine borçluyuz, daima en profesyonel ve kaliteli hizmeti vermeyi kendimize misyon edindik.
Mersin ev taşımacılığı konusunda uzman kadrosu ve titiz çalışmaları ile Mersin’in lider taşımacılık firması olan Ercan Asansörlü Nakliyat müşterilerine daima güler yüzlü ve saygılı olmayı amaçlamaktadır.
Kaliteli hizmet ve memnun müşteri anlayışımız sebebiyle birçok kişi ve kuruluşun firmamızla anlaşmakta ve eşyalarını firmamıza teslim ettiğini belirtmek isteriz.
Genel olarak nakliye firmalarının verdiği evden eve taşımacılık hizmetinin dışında sizlere Ev nakliyesi, ofis taşıma, büro taşıma, fuar ve stand nakliyesi, parça eşya taşımacılığı gibi diğer nakliyat işlerinizde hizmet veren firmamızdan sizler de faydalanabilirsiniz.Devamı için tıklayın.

Verdiğimiz Başlıca Hizmetler

Taşımacılık denilince akla gelen bir çok taşıma çeşidini gerçekleştirmekteyiz. Yukarıda listelenen hizmetler haricinde bir nakliyat işine ihtiyacınız var ise, yine bizi arayabilir, destek alabilirsiniz. Daha çok evden eve nakliyat hizmetine yoğunlaşmış olan firmamız, kalıplaşmış olan hizmetlerin dışına çıkmaktadır. Ev taşımadan ziyade Ofis taşıma, banka, fuar, stand, parça eşya nakliyesi gibi sektördeki bir çok ihtiyacınızı karşılamaktadır.

Bizi Tercih Edenlerden Olmak İster misiniz?

Önce Eşyalarınızı Kontrol Ediyoruz.

Müşteri odaklı çalışma prensibimizden bir tanesi olan Expertiz hizmetini, uygun fiyat ve en iyi paketleme sistemi için eşyalarınızı yerinde kontrol ediyoruz.
Şirketimize ait özel exper aracımızla eşyalarınızı görmeye geliyoruz, hem siz hem de bizler için en uygun teklifi ve hizmeti vermek adına eşyalarınızı bulunduğu yerde görüyoruz ve değerlendirmemizi ona göre yapıyoruz.Eşyalarınızı ve evinizin durumunu yerinde görmemizin en büyük… Devamı »

Nereye Olursa Olsun Sigorta Yapıyoruz.

Taşımacılık esnasında her an her şey olabilir. Sigorta, bir yaşm biçimi olmuştur günümüzde. Belkide hiç işimize yaramayacak konularda sigorta yaptırmaktayız. Nakliyat işinde sigorta yaptırmak olmazsa olmazlardandır. Taşıma esnasında,Eşyalarınızın başına gelebilecek her türlü kırılma, kaza, darbe gibi durumlarda sizleri zorda bırakmamak adına sigortalama işlemi yapmaktayız.
Şehirlerarası taşıma işlerinde yapılan sigorta sayesinde tüm yükünüz güvence altındadır. Devamı »

Müşterilerimize Ödeme Kolaylığı Sağlıyoruz.

Müşterilerimize en uygun ödeme koşullarını sunuyoruz. Her kredi kartınız için taksit imkanlarımızla sizleri de yormayacak şekilde ödeme kolaylığı sağlıyoruz. Her taşıma işlemi şehir içi taşımacılık gibi uygun olmayabiliyor. Bu nedenle, müşterilerimizi de firmamızı da yormayacak şekilde taksitlendirme yapabilmekteyiz. Asansörlü evden eve taşımacılık araçlarıyla Mersin’de hizmet veren Ercan Asansörlü Nakliyat, en köklü kuruluşlardan birisi olarak tüm nakliyat işlemlerinizde kesintisiz çözüm üretmektedir.Mersin Ercan Evden Eve Asansörlü Taşımacılık, çekirdekten yetişmiş bir firma, deneyimli kadro, kaliteli hizmet.             Ayrıntılı Bilgi için Bizi Arayın: 0506 480 26 82             web adresimiz: http://www. mersinercannak.com

Reklamlar